Piżama day

23 października odbył się w naszej szkole pierwszy dzień tematyczny: PIŻAMA DAY.
Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, z szlafroczkiem zarzuconym na plecy, Przytulanką lub ulubioną podusią w ręce i w swoich domowych kapciach na stopach. Nagrodą dla przebranych uczniów było półgodzinne Piżama Party. Wszyscy świetnie się bawili ubierając najróżniejsze stroje.
Bardzo dziękujemy wszystkim przebranym uczniom i nauczycielom za wspólną zabawęi czekamy na następny dzień tematyczny.

Wybory

27 września 2017 r. w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. O funkcje przewodniczącego SU, sekretarza i skarbnika ubiegało się siedmiu uczniów z klas siódmych. W głosowaniu brali uczniowie i uczennice klas 4-7.

Przewodniczacym SU została Julia Zychowska (7B) a jej zastępcami Julia Osińska (7A) i Natalia Nielipińska (7C). Sekretarzem SU został Rajmund Świątek (7B) a Skarbnikiem SU Krystian Goliat (7C).