Turniej Mikołajkowy

6.XII.2017r. już po raz czwarty w Naszej szkole odbył się Turniej Mikołajkowy dla dzieci z oddziałów przedszkolnych zorganizowany przez p. Natalię Machnio i p. Anetę Stefańską. Celem turnieju sportowego byłą integracja dzieci, rodziców oraz uczestnictwo w aktywności fizycznej o charakterze rekreacyjno – sportowym. Duch rywalizacji ogarnął nie tylko dzieci, ale także rodziców i nauczycieli. W zmaganiach sportowych wzięło udział 30 dzieci i 6 rodziców. Nasi milusińscy rywalizowali   w 3 konkurencjach:  bieg z piłką na łyżce, rzut oszczepem do hula – hop, skoki w workach. Rodzice startowali w 2 konkurencjach: bieg w płetwach oraz skoki przez sznur. Pokonywanie toru przeszkód przez małych oraz bieg „Gąsienicy” przez dużych „mikołajków” rozbawił wszystkich do łez.  W przerwie zmagań sportowych mieliśmy okazję zatańczyć ZUMBĘ z uczennicami klas VII. Dla Naszej widowni przygotowane były zagadki, do których nagrody ufundował Bank PKO BP. Impreza przebiegała w miłej świątecznej atmosferze. Turniej uświetniła wizyta św. Mikołaja, który rozdawał paczki i tańczył z dziećmi.