Mikołaj z Gwiazdami

27.11.2017 już po raz czwarty na hali MOSiR w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego” odbyła się rywalizacja w grach i zabawach dla klas I – III. Uczniowie pod opieką Pani Natalii Machnio i Pani Izabeli Podsiadło dzielnie reprezentowały Naszą szkołę w składzie: Łukasz Wąsik, Jan Jankowski, Adam Dąbrowski, Wiktor Skoneczny, Jakub Witkowski, Aleksandra Tomalska, Kinga Wykrota, Maja Dolega, Ismena Szymańska, Bartosz Piętak, Błażej Chebda, Regina Chojnacka, Julia Wągrodzka, Patryk Latosek. W zmaganiach wzięło udział 15 szkół podstawowych: PSP nr 1, PSP nr 4, PSP nr 6, PSP nr 13, PSP nr 15, PSP nr 20, PSP nr 23, PSP nr 24,  PSP nr 25, PSP nr 26, PSP nr 29, PSP nr 31, PSP nr 32, PSP nr 34, PSP nr 2 Warka. Łącznie w rywalizacji brało udział ponad 200 dzieci. Każda reprezentacja miała też swoich wiernych kibiców, którzy zagrzewali do rywalizacji swoich rówieśników. Nasza szkoła zajęła zasłużone II miejsce. Uczniowie wykazali się szybkością, skocznością oraz zręcznością. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale i puchar dla szkoły. Gośćmi specjalnymi eventu były zawodniczki RLTL ZTE RADOM:
– Martyna Kotwiła (wielokrotna mistrzyni Polski w biegu na 100 i 200m)
– Aneta Rydz ( wielokrotna mistrzyni Polski – skok wzwyż)
– Natalia Wosztyl ( mistrzyni Polski w sztafecie).
Wszystkim zawodnikom jeszcze raz GRATULUJEMY i życzmy dalszych sukcesów sportowych.